O nas

Jesteśmy dla Was!

AeroGrupa.pl to prawdziwie nowy twór w branży polskiej turystyki lotniczej, choć nie wyłącznie. Uruchamiamy sieć ściśle ze sobą powiązanych portali o wspomnianej tematyce, oferując naszym Czytelnikom, Użytkownikom i Sympatykom zupełnie nową jakość w przekazywaniu bieżących informacji; będziemy edukować, a także oferować coraz to nowsze usługi, niedostępne dotąd w jednym miejscu w Internecie.

Naszą ambicją jest także stać się ważnym i istotnym źródłem informacji dla szeroko rozumianej branży lotniczej w Polsce - linii lotniczych, lotnisk, touroperatorów, urzędów i instytucji nadzorujących lotnictwo bądź z nim związanych, w końcu dla mediów tradycyjnych.

Nie uda nam się to bez Was.

Sekretem nie są już trzy serwisy, które uruchamiamy w pierwszej kolejności. Następne owiane będą tajemnicą, aż do ich uruchomienia, co następować będzie w nieodległej perspektywie czasu, a nad którymi są prowadzone zaawansowane prace.

Wszystkie nasze serwisy, te wdrażane aktualnie i te, które wdrożymy w ciągu kilku następnych miesięcy, zgrupowane będą pod jednym adresem - aerogrupa.pl, skąd w bardzo intuicyjny sposób będziecie przekierowywani na interesujący Was serwis; także z panelu jakiegokolwiek portalu z Grupy będzie można w łatwy i prosty sposób znaleźć się na innym powiązanym serwisie.

Zaoferujemy Wam możliwości zakupów biletów lotniczych poprzez wyszukiwarki, ale także poprzez zindywidualizowaną - przygotowaną personalnie pod określone wymagania Klienta - ofertę; tradycyjne wyszukiwarki mają wiele zalet, ale nie są bez wad. My w swojej usłudze pokażemy, że Klient może wiele zaoszczędzić, wybierając połączenie spośród tych, które przygotują dla Was specjaliści, a nie automat.

AeroGrupa zaoferuje Wam wynajem aut, hoteli, ale także zakup wycieczek oferowanych przez czołowych touroperatorów w kraju. Jednak, póki co, to dopiero tylko początek tego, do czego w zakresie oferty możemy Wam się przyznać.


Chcemy być medium obiektywnym – na chłodno przekazywać czytelnikom, sympatykom i obserwatorom informacje z branży lotniczej; chcemy informować, a nie dezinformować.

Właścicielem i wydawcą serwisów jest AeroGroup Sp. z o.o., kierowana przez czteroosobowy zarząd, nad pracą którego czuwają udziałowcy Spółki.


Świadomi jesteśmy i przede wszystkim pełni pokory przed tym, co nas czeka. Wiemy, że aby prawdziwie zaistnieć, musimy włożyć w naszą misję ogrom pracy i wysiłku; wiemy, że sami nie damy rady, dlatego już teraz zwracamy się do naszych Czytelników z prośbą o pomoc, ale także zwykłą otwartość, życzliwość, również o wyrozumiałość.