LOT: Rewelacyjne ceny krajówek!

LOT: Rewelacyjne ceny krajówek!

PLL LOT na dwóch swoich trasach znacząco, po raz drugi w ostatnim czasie, obniżył ceny lotów krajowych. Z Gdańska  i Wrocławia do Warszawy polecimy już za 60 zł (w jedną stronę). Sprzedaż biletów w promocji potrwać ma do końca marca a oferta dotyczy rejsów również do końca marca, ale 2016 roku!


Podobna promocja sprzed kilkunastu dni trwała krócej, dotyczyła lotów w marcu bieżacego roku i tylko w przypadku dokonania rezerwacji na lot w dwie strony. Obecnie można kupować w bardzo dobrych cenach bilety także w jedną stronę. Tańszę są te z lotnisk regionalnych do Warszawy. Za lot w jedną stronę z Warszawy do Gdańska bądź Wrocławia zapłacimy około 97 zł. W przypadku zakupu biletów w dwie strony z Warszawy do Gdańska zapłacimy około 140 zł, do Wrocławia około 150 zł.


Tak tanich biletów szukać możecie bezpośrednio na stronie Polskich Linii Lotniczych LOT - KUP BILET TUTAJ! 


Niestety LOT nie zdecydował się na obniżki cen biletów krajowych na wszystkich swoich trasach do tego poziomu, jaki obecnie obowiązuje na dwóch - co istotne - do niedawna najdroższych i najbardziej obleganych krajowych kierunkach LOTu. Samoloty polskiego przewoźnika między Gdańskiem i Wrocławiem a Warszawą latały pełne pasażerów a ceny biletów sięgały czasami 600-700 zł (w jedną stronę), a bilet poniżej 200 zł był absolutną rzadkością. Przypomnijmy jednak: te dwa kierunki to krajowe trasy, na których w ostatnim czasie polski przewoźnik odnotował ogromny spadek liczby pasażerów.  Obecnie LOT musi konkurować ze swoją ofertą z usługami PKP Intercity, której jakość oferty znacząco się poprawiła. Ponadto spory kawałek tortu przejmuje także Ryanair, choć ten krajowe połączenia oferuje z Modlina, a nie Lotniska Chopina. 


SKOMENTUJ

kod

KOMENTARZE

  • Gość Aeronews.pl
    Gość Aeronews.pl
    dodano: 17.04.2015

    Wszystko fajnie a kiedy rejsy z Krakowa do Szczecina nie wierze żeby ten kierunek nikogo nie interesował .

szukajszukaj