Dobre ceny w Air France/KLM

Dobre ceny w Air France/KLM

W najnowszej promocji „first minute" Air France KLM tańsze przeloty do Ameryki Południowej upolują osoby, które swoje podróże zaplanują z odpowiednim wyprzedzeniem. Tylko do 15 czerwca br. przeloty w atrakcyjnych cenach będzie można kupić m.in. do Porto Alegre, Rio de Janeiro czy Sao Paulo, a podróż należy zaplanować między 1 listopada a 15 grudnia br.


Natomiast przelot w obie strony do Paryża w taryfie MiNi można teraz kupić już od 316 PLN! Tańsze bilety rezerwować można na stronach: airfrance.pl i klm.pl. Planując wyjazd z wyprzedzeniem za przelot w obie strony do Bogoty, Porto Alegre, Rio de Janeiro czy Sao Paulo zapłacimy teraz od 2499 PLN. W aktualnej ofercie Air France KLM najtańsza jest Brasilia, dostępna już od 2299 PLN.

Brasilia jest trzecim miastem, po Rio de Janeiro i São Paulo, w siatce połączeń Air France na terenie Brazylii. Zarówno miasto, jak i jego słynne budynki zaprojektował jeden z najwybitniejszych architektów XX wieku, pionier architektury modernistycznej – Oscar Niemeyer. Brasilia jest młodym miastem, powstała w ciągu ostatniego półwiecza. Swoim kształtem przypomniana samolot lub naciągnięty łuk ze strzałą. Do najsłynniejszych obiektów autorstwa genialnego architekta należy m.in. futurystyczny gmach parlamentu przypominający olbrzymią wagę, katedra w kształcie korony cierniowej (uważana za arcydzieło nowoczesnej sztuki sakralnej) oraz liczne budynki użyteczności publicznej (m.in. pałace Alvarada i Itamarati, siedziba prezydenta, Plac Trzech Władz czy Sąd Najwyższy). Dzięki niezwykłej architekturze Brasilia została wpisana na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Ze względu na bardzo dogodną lokalizację oraz bogatą siatkę wewnętrznych połączeń lotniczych, stolica Brazylii jest również świetnym punktem, od którego można rozpocząć zwiedzanie całego kraju. Planując urlop należy pamiętać, że w Brazylii ciepło jest przez cały rok, a w listopadzie i grudniu można się spodziewać temperatur w granicach 30°C w ciągu dnia i około 20°C – w nocy.

Nowa stała stawka w taryfie MiNi obowiązuje teraz na lotach do Paryża. Za przelot w obie strony na tej trasie zapłacimy tylko 316 PLN (cena nie zawiera bezpłatnego przewozu bagażu, a pasażer nie otrzymuje Mil Flying Blue).

Udostępnij

SKOMENTUJ

kod

KOMENTARZE

Brak komentarzy – bądź pierwszy i wyraź swoją opinię.

szukajszukaj