Ryanair wzywa polski rząd...

Ryanair wzywa polski rząd...

...do obcinania kosztów i realizowania podróży służbowych na pokładzie niskokosztowego przewoźnika, oczywiście Ryanair, który jest "jedynym ultratanim przewoźnikiem w Europie".


Ryanair wzywa polski rząd i wszystkich pracowników administracji publicznej, aby poszli w ślady polityków hiszpańskich, w szczególności prezydenta Valencii (Alberto Fabra), który poinstruował swoich pracowników, aby korzystali z najtańszych linii lotniczych – a ceny w Ryanair są najniższe.

"Ryanair jest jedyną w Europie linią lotniczą gwarantującą najniższe ceny, a pracownicy administracji państwowej mają obowiązek minimalizowania wydatków związanych z kosztami podróży służbowych, dlatego powinni wybierać Ryanair, tym bardziej, że jest to najbardziej punktualna linia lotnicza, która ma najmniej odwołanych lotów i najmniej zagubionych bagaży w Europie" - czytamy w komunikacie irlandzkich linii.

- Z najniższych cen Ryanaira skorzysta w tym roku ponad 79 milionów klientów. Tylko Ryanair może zapewnić niskie ceny połączone z najlepszą obsługą klienta. Pochwalamy podejście Prezydenta Valencii, który nakazał swoim pracownikom, aby korzystali z tanich połączeń. Wraz z postępującymi oszczędnościami w budżetach państw w UE nadszedł czas, aby wszystkie organizacje rządowe na każdym szczeblu poszły w ślady Prezydenta Valencii - powiedział Stephen McNamara z Ryanair.


Kolejny, pewnie skuteczny, sposób, by zainteresować media tematem Ryanair...
 

Udostępnij

SKOMENTUJ

kod

KOMENTARZE

Brak komentarzy – bądź pierwszy i wyraź swoją opinię.

szukajszukaj